Oferta pracy ZMM MAXPOL ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ POLAK - Oferty pracy

Strona główna / ZMM MAXPOL ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ POLAK

Praca - Oferta pracy ZMM MAXPOL ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ POLAK - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy ZMM MAXPOL ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ POLAK, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 3 Oferty pracy ZMM MAXPOL ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ POLAK.

MAGAZYNIER NARZĘDZIOWY I BHP - 2200 - PLN godzinowy

Magazynierzy
Zakres obowiązków: - DOBIERANIE, PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE NARZĘDZI DLA PRODUKCJI,- KONTROLOWANIE I WERYFIKACJA JAKOŚCI NARZĘDZI,- EWIDENCJONOWANIE WYMIAN NARZĘDZI,- WSPÓŁPRACA Z WYDZIAŁEM PRODUKCYJNYM W ZAKRESIE NARZĘDZI I POMOCY
ZMM MAXPOL ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ POLAK - 2016-05-28 - Podkarpackie

ROZDZIELCA WYDZIAŁOWY - 2200 - PLN godzinowy

Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle gdzie indziej niesklasyfikowani
Zakres obowiązków: Pobieranie i zwrot do magazynu materiałów produkcyjnych (tworzyw sztucznych), dostarczanie materiałów produkcyjnych do hali, mielenie tworzyw, obsługa dokumentów
ZMM MAXPOL ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ POLAK - 2016-03-19 - Podkarpackie

PRASER TWORZYW SZTUCZNYCH - 2100 - PLN miesięczny

Operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Zakres obowiązków: Odbieranie od wtryskarki wyrobów, sprawdzanie ich ze wzorem, zapakowanie. Praca na akord, w ruchu ciągłym wg harmonogramów, dynamiczna. Wymagania: - wykształcenie: