Oferta pracy VICAR Doradztwo Personalne Agencja Pracy Tymczasowej - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / VICAR Doradztwo Personalne Agencja Pracy Tymczasowej

Wszystko w jednym miejscu

Proste aplikowanie

Najważniejsze informacje

Praca - Oferta pracy VICAR Doradztwo Personalne Agencja Pracy Tymczasowej - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji
0 Zaproszeń na rozmowę
0 Nowych pracodawców

Oferty

W serwisie znajdziesz ofert pracy VICAR Doradztwo Personalne Agencja Pracy Tymczasowej, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 2 Oferty pracy VICAR Doradztwo Personalne Agencja Pracy Tymczasowej.

pracownik administracyjno-biurowy - 1850 - PLN miesięczny

Pracownicy obsługi biurowej
Zakres obowiązków: prowadzenie KPiR skladanie deklaracji w ZUS i US - naliczanie plac, prowadzenie kadr, prowadzenie sekretariatu Wymagania: - wykształcenie: pomaturalne/policealne, typ: ekonomiczne - konieczne - pozostałe: wymagane doswiadczenie
VICAR Doradztwo Personalne Agencja Pracy Tymczasowej - 2016-04-05 - Warmińsko-Mazurskie

VICAR Doradztwo Personalne Agencja Pracy Tymczasowej - 2016-03-18 - Warmińsko-Mazurskie