Oferta pracy Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach - Oferty pracy

Strona główna / Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach

Praca - Oferta pracy Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach.

Kierownik warsztatów - 2500 - PLN miesięczny

Kierownicy do spraw usług profesjonalnych gdzie indziej niesklasyfikowani
Zakres obowiązków: w/g stanowiskqa Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - konieczne - pozostałe: Doświadczenie na w/w stanowisku min. 4 lata, znajomość
Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach - 2016-09-11 - Świętokrzyskie