Oferta pracy PRACOWNIK Agencja Pracy Tymczasowej Edyta Malczyk - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / PRACOWNIK Agencja Pracy Tymczasowej Edyta Malczyk

Wszystko w jednym miejscu

Proste aplikowanie

Najważniejsze informacje

Praca - Oferta pracy PRACOWNIK Agencja Pracy Tymczasowej Edyta Malczyk - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji
0 Zaproszeń na rozmowę
0 Nowych pracodawców

Oferty

W serwisie znajdziesz ofert pracy PRACOWNIK Agencja Pracy Tymczasowej Edyta Malczyk, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 2 Oferty pracy PRACOWNIK Agencja Pracy Tymczasowej Edyta Malczyk.

Sortowacz przesyłek - 2450 - 2450 PLN miesięczny

Magazynierzy
Zakres obowiązków: Rozładunek oraz załadunek ręczny. Praca w godzinach 14:00-21:00. Miejsce pracy Wrocław ul. Paprotna. Kontakt z pracodawcą tel. 505 065 777. Oferta dostępna w sali B. Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - dodatkowe
PRACOWNIK Agencja Pracy Tymczasowej Edyta Malczyk - 2016-08-02 - Dolnośląskie

PRACOWNIK Agencja Pracy Tymczasowej Edyta Malczyk - 2016-07-15 - Dolnośląskie