Oferta pracy PRACA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPWIEDZIALNOŚCIĄ - Oferty pracy

Strona główna / PRACA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca - Oferta pracy PRACA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPWIEDZIALNOŚCIĄ - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy PRACA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPWIEDZIALNOŚCIĄ, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy PRACA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPWIEDZIALNOŚCIĄ.

Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych - 14.7 - PLN

Zakres obowiązków: wykonanie wkładu, produkcja ramek meblowych, klejenie palet papierowychWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe:  MILE WIDZIANE 1 ROK DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGOSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty:
PRACA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-04-05 - brak miejscowości