Oferta pracy POWIATOWY URZĄD PRACY W POZNANIU - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / POWIATOWY URZĄD PRACY W POZNANIU

Praca - Oferta pracy POWIATOWY URZĄD PRACY W POZNANIU - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy POWIATOWY URZĄD PRACY W POZNANIU, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 3 Oferty pracy POWIATOWY URZĄD PRACY W POZNANIU.

Pośrednik pracy w Dziale Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego - 3000 - PLN

Zakres obowiązków: -kompleksowa pomoc bezrobotnym lub poszukującym pracy w podejmowaniu aktywności zawodowej, kierowanie bezrobotnych do form wsparcia, świadczenie podstawowych usług rynku pracy w formie indywidualnej oraz ułatwianie dostępu do innych form pomocy określonych w ustawie z dnia
POWIATOWY URZĄD PRACY W POZNANIU - 2019-05-17 - brak miejscowości

Inspektor w Poznańskim Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości - 3000 - PLN

Zakres obowiązków: udzielanie informacji o zasadach postępowania przy udzielaniu jednorazowego dofinansowania na rozpoczęcie działaności gospodarczej, obsługa klientów POWP, doradztwo w zakresie podejmowania działaności gospodarczej, wspóraca z partnerami zewnętrznymi i komórkami  organizacyjnymi
POWIATOWY URZĄD PRACY W POZNANIU - 2019-03-07 - brak miejscowości

Robotnik gospodarczy - 2350 - PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie drobnych napraw, utrzymywanie czystości porządku na terenie posesji PUP, pielęgnacja zieleniWymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- umiejętności: dobra organizacja czasu pracy - konieczne; doświadczenie - 3 lata, staż: 3 lat - konieczne; umiejętność
POWIATOWY URZĄD PRACY W POZNANIU - 2019-01-30 - brak miejscowości