Oferta pracy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej SP. Z O.O. - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej SP. Z O.O.

Praca - Oferta pracy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej SP. Z O.O. - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej SP. Z O.O., Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej SP. Z O.O..

MŁODSZY KONSULTANT DS. PRACOWNIKÓW Z UKRAINY - 14.7 - PLN

Zakres obowiązków: Rekrutacja pracowników z Ukrainy, obsługa kadrowa, zawierznie umów z pracownikami,  zawożenie pracowników do firm na rozmowę rekrutacyjną, przygotowanie zestawień w programie komputerowym.Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- uprawnienia:
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej SP. Z O.O. - 2019-01-22 - brak miejscowości