Oferta pracy Grupiński Grzegorz GELG Narzędziownia Ćmachowo (Zakład Pracy Chronionej) - Oferty pracy

Strona główna / Grupiński Grzegorz GELG Narzędziownia Ćmachowo (Zakład Pracy Chronionej)

Praca - Oferta pracy Grupiński Grzegorz GELG Narzędziownia Ćmachowo (Zakład Pracy Chronionej) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Grupiński Grzegorz GELG Narzędziownia Ćmachowo (Zakład Pracy Chronionej), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Grupiński Grzegorz GELG Narzędziownia Ćmachowo (Zakład Pracy Chronionej).

Drążacz / operator CNC - 1850 - PLN godzinowy

Ustawiacze i operatorzy obrabiarek skrawających do metali
Zakres obowiązków: - prace na wycinarkach drutowych CNC. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - inne zawody: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie, staż: 1 lat -
Grupiński Grzegorz GELG Narzędziownia Ćmachowo (Zakład Pracy Chronionej) - 2016-09-11 - Wielkopolskie