Oferta pracy Elbląska Spółdzielnia Niewidomych ELSIN Zakład Pracy Chronionej - Oferty pracy

Strona główna / Elbląska Spółdzielnia Niewidomych ELSIN Zakład Pracy Chronionej

Praca - Oferta pracy Elbląska Spółdzielnia Niewidomych ELSIN Zakład Pracy Chronionej - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Elbląska Spółdzielnia Niewidomych ELSIN Zakład Pracy Chronionej, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Elbląska Spółdzielnia Niewidomych ELSIN Zakład Pracy Chronionej.

Kierowca - akwizytor - 2300 - PLN

Zakres obowiązków: Sprzedaż towarów i usług na terenie całego kraju.Wynagrodzenie 2300 zł brutto + prowizjaGodziny pracy do ustaleniaMiejsce pracy: ESN ELSIN + obszar całego krajuWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- uprawnienia: prawo jazdy kat B  - konieczne-
Elbląska Spółdzielnia Niewidomych ELSIN Zakład Pracy Chronionej - 2019-06-12 - brak miejscowości