Oferta pracy DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD PRACY REMONTOWO-USŁUGOWO-OPIEKUŃCZY "KAMAS"ANDRZEJ CHMIELEWSKI - Oferty pracy

Strona główna / DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD PRACY REMONTOWO-USŁUGOWO-OPIEKUŃCZY "KAMAS"ANDRZEJ CHMIELEWSKI

Praca - Oferta pracy DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD PRACY REMONTOWO-USŁUGOWO-OPIEKUŃCZY "KAMAS"ANDRZEJ CHMIELEWSKI - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD PRACY REMONTOWO-USŁUGOWO-OPIEKUŃCZY "KAMAS"ANDRZEJ CHMIELEWSKI, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD PRACY REMONTOWO-USŁUGOWO-OPIEKUŃCZY "KAMAS"ANDRZEJ CHMIELEWSKI.

Pomocniczy robotnik budowlany - 1650 - 1650 PLN

Robotnicy pomocniczy w budownictwie ogólnym
Zakres obowiązków: Pomoc murarzowi, cieśli, zbrojarzowi, stolarze, prace porządkowe, umowa o dzieło, praca 168 godzin w miesiącu, wynagrodzenie 1650 zł brutto. Kontak z pracodawcą tel. 531 329 794. Wymagania: - wykształcenie: podstawowe
DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD PRACY REMONTOWO-USŁUGOWO-OPIEKUŃCZY "KAMAS"ANDRZEJ CHMIELEWSKI - 2016-03-24 - Dolnośląskie