Oferta pracy Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy - Oferty pracy

Strona główna / Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy

Praca - Oferta pracy Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 2 Oferty pracy Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy.

Specjalista ds administracji i zamówień publicznych - 2700 - PLN

Zakres obowiązków: Organizowanie przetargów, administrowanie budynkuWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Preferowane wykształcenie wyższe techniczne, min. 2 lata doświadczenia, znajomość ustawy
Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy - 2019-03-02 - brak miejscowości

Instruktor praktycznej nauki zawodu w zawodzie ogrodnik - 1400 - PLN miesięczny

Nauczyciele kształcenia zawodowego
Zakres obowiązków: Zajęcia praktyczne z pracownikiem młodocianym Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne - pozostałe: Wymagania zgodne z rozporządzeniem MENiS oraz wymagany kurs pedagogiczny Sposób aplikowania: -
Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy - 2016-02-11 - Dolnośląskie