Oferta pracy Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL Michał Solecki - Oferty pracy

Strona główna / Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL Michał Solecki

Praca - Oferta pracy Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL Michał Solecki - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL Michał Solecki, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 3 Oferty pracy Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL Michał Solecki.

SPRZĄTACZKA - 1850 - PLN miesięczny

Sprzątacze biurowi, hotelowi i sprzątacze innych obiektów
Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi oraz pomieszczeń hotelowych, pomieszczeń biurowych. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Mile widziane doświadczenie. Wymagania: - wykształcenie:
Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL Michał Solecki - 2016-08-02 - Wielkopolskie

Spawacz-monter - 2500 - PLN miesięczny

Spawacze i pokrewni
Zakres obowiązków: Wymagane wykształcenie zawodowe - spawacz, 6 miesięcy doświadczenia, znajomość j. ukraińskiego, certyfikat TüV dla metody 135, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. Charakterystyka pracy: przygotowanie elementów
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ WORKSOL MICHAŁ SOLECKI - 2016-06-23 - Śląskie

ZBROJARZ - 2000 - PLN miesięczny

Betoniarze, betoniarze zbrojarze i pokrewni
Zakres obowiązków: DO PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA NA STANOWISKU PRACY NALEŻY CIĘCIE I GIĘCIE PRĘTÓW ZBROJENIOWYCH, MONTAŻ SIATEK I SZKIELETÓW ZBROJENIOWYCH ORAZ UKŁADANIE I MONTOWANIE ZBROJEŃ W DESKOWANIACH
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ " WORKSOL " MICHAŁ SOLECKI - 2016-05-02 - Dolnośląskie