Oferta pracy Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko

Praca - Oferta pracy Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 3 Oferty pracy Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko.

Magazynier (nr 1431) - 14.7 - PLN

Zakres obowiązków: przyjmowanie towaru, odbiór ilościowy i jakościowy, wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowejWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; średnie zawodowe - pożądane- umiejętności: Obsługa komputera - konieczne- inne zawody: Magazynier, staż:
Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko - 2019-03-13 - brak miejscowości

Pakowacz ręczny (nr 0026) - 14.7 - PLN

Zakres obowiązków: pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłkiWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane- inne zawody: Pakowacz ręczny, staż: 3 miesięcy - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adrese-mail:
Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko - 2019-01-03 - brak miejscowości

Elektromonter taboru szynowego (nr 7727) - 14.7 - PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie przeglądów i napraw instalacji oświetleniowych, grzewczych, sygnalizacyjnych maszyn i urządzeń elektrycznych taboru kolejowegoWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- umiejętności: czytanie rysunku technicznego - konieczne- inne zawody: Elektromonter
Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko - 2018-12-29 - brak miejscowości