Oferta pracy Technik handlowiec-art.51- Prace Interwencyjne - Oferty pracy

Strona główna / Technik handlowiec-art.51- Prace Interwencyjne

Praca - Oferta pracy Technik handlowiec-art.51- Prace Interwencyjne - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Technik handlowiec-art.51- Prace Interwencyjne, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Technik handlowiec-art.51- Prace Interwencyjne.

Technik handlowiec-art.51- Prace Interwencyjne - 3070 - PLN

Zakres obowiązków: wzWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe: Osobami uprawnionymi do ubiegania się o wsparcie są osoby bezrobotne dla których ustalono II profil pomocy.Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyUrząd Pracy Miasta Stołecznego
PUP - 2019-02-09 - brak miejscowości