Oferta pracy Sprzątaczka - Giełda Pracy dnia 23.10.2018 r. godz. 09.00 Klub Pracy PUP - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / Sprzątaczka - Giełda Pracy dnia 23.10.2018 r. godz. 09.00 Klub Pracy PUP

Wszystko w jednym miejscu

Proste aplikowanie

Najważniejsze informacje

Praca - Oferta pracy Sprzątaczka - Giełda Pracy dnia 23.10.2018 r. godz. 09.00 Klub Pracy PUP - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji
0 Zaproszeń na rozmowę
0 Nowych pracodawców

Oferty

W serwisie znajdziesz ofert pracy Sprzątaczka - Giełda Pracy dnia 23.10.2018 r. godz. 09.00 Klub Pracy PUP, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Sprzątaczka - Giełda Pracy dnia 23.10.2018 r. godz. 09.00 Klub Pracy PUP.

Sprzątaczka - Giełda Pracy dnia 23.10.2018 r. godz. 09.00 Klub Pracy PUP - 959 - PLN

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych i placu przed biuremWymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- pozostałe: Praca na wysokosci 3m-mycie okien, wymagany dobry stan zdrowiaSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: cv- języki aplikowania:
SANITEX SP. Z O.O. - 2018-10-13 - brak miejscowości