Oferta pracy Robotnik górniczy dołowy/GIEŁDA PRACY 28.06.2016 g.10 p.105 - Oferty pracy

Strona główna / Robotnik górniczy dołowy/GIEŁDA PRACY 28.06.2016 g.10 p.105

Praca - Oferta pracy Robotnik górniczy dołowy/GIEŁDA PRACY 28.06.2016 g.10 p.105 - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Robotnik górniczy dołowy/GIEŁDA PRACY 28.06.2016 g.10 p.105, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Robotnik górniczy dołowy/GIEŁDA PRACY 28.06.2016 g.10 p.105.

Robotnik górniczy dołowy/GIEŁDA PRACY 28.06.2016 g.10 p.105 - 1850 - PLN miesięczny

Robotnicy pomocniczy w kopalniach i kamieniołomach
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy oddziałach wydobywczych. Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - konieczne - pozostałe: Praca w ruchu ciągłym 7,5 g.dziennie,wynagrodzenie 1850 brutto
2016-06-23 - Lubelskie