Oferta pracy RECEPCJONISTKA (UMOWA ZLECENIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ O PRACĘ) - Oferty pracy

Strona główna / RECEPCJONISTKA (UMOWA ZLECENIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ O PRACĘ)

Praca - Oferta pracy RECEPCJONISTKA (UMOWA ZLECENIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ O PRACĘ) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy RECEPCJONISTKA (UMOWA ZLECENIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ O PRACĘ), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy RECEPCJONISTKA (UMOWA ZLECENIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ O PRACĘ).

RECEPCJONISTKA (UMOWA ZLECENIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ O PRACĘ) - 13 - 13 PLN

Recepcjoniści (ogólni)
Zakres obowiązków: DBANE O POZYTYWNY WIZERUNEK FIRMY, MIŁĄ I PRZYJAZNA OBSŁUGA KLIENTÓW, WYMAGANIA WYKSZTAŁĆENIE IN ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚC J. NIEMICKIEGO e-mail:kadry@hotel-panorama.com.pl; PRACA RÓWNIEŻ
PANORAMA HOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-22 - Zachodniopomorskie