Oferta pracy Pracownik utrzymania czystości - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / Pracownik utrzymania czystości - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Wszystko w jednym miejscu

Proste aplikowanie

Najważniejsze informacje

Praca - Oferta pracy Pracownik utrzymania czystości - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji
0 Zaproszeń na rozmowę
0 Nowych pracodawców

Oferty

W serwisie znajdziesz ofert pracy Pracownik utrzymania czystości - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 2 Oferty pracy Pracownik utrzymania czystości - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Pracownik utrzymania czystości - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - 1850 - 1850 PLN miesięczny

Sprzątacze biurowi, hotelowi i sprzątacze innych obiektów
Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie; sprzątanie hal i biur; mile widziana umiejętność obsługi maszyny czyszczącej; dwie zmiany; dla osoby bez orzeczenia
ZAKŁADY USŁUGOWE "EZT" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-06-23 - Śląskie

Pracownik utrzymania czystości - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - 1850 - 1850 PLN

Gospodarze budynków
Zakres obowiązków: Wykształcenie i doświadczenie brak wymagań; sprzątanie hali, biura, ciągów komunikacyjnych, toalet; miejsce pracy: Selgros Gliwice; umowa zlecenie z możliwością przedłużenia w ramach umowy o pracę; oferta także
DUSSMANN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-09 - Śląskie