Oferta pracy Pracownik sprzątający (m-ce pracy: Szpital w Słupcy) - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / Pracownik sprzątający (m-ce pracy: Szpital w Słupcy)

Wszystko w jednym miejscu

Proste aplikowanie

Najważniejsze informacje

Praca - Oferta pracy Pracownik sprzątający (m-ce pracy: Szpital w Słupcy) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji
0 Zaproszeń na rozmowę
0 Nowych pracodawców

Oferty

W serwisie znajdziesz ofert pracy Pracownik sprzątający (m-ce pracy: Szpital w Słupcy), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Pracownik sprzątający (m-ce pracy: Szpital w Słupcy).

Pracownik sprzątający (m-ce pracy: Szpital w Słupcy) - 2250 - PLN

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń szpitalnych.Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - pożądane- pozostałe: Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CVKontakt osobisty możliwy wyłącznie po uprzednim kontakcie
KMORDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-07-31 - brak miejscowości