Oferta pracy Pracownik ochrony - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / Pracownik ochrony - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Wszystko w jednym miejscu

Proste aplikowanie

Najważniejsze informacje

Praca - Oferta pracy Pracownik ochrony - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji
0 Zaproszeń na rozmowę
0 Nowych pracodawców

Oferty

W serwisie znajdziesz ofert pracy Pracownik ochrony - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 3 Oferty pracy Pracownik ochrony - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Pracownik ochrony- oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - 2250 - 2250 PLN

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie zawodowe; zakres obowiązków: pilnowanie obiektu; dwie zmiany po 12 godz. + weekendy, praca także w nocy; miejsce pracy: Gliwice;Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- inne zawody: Pozostali
ORNO-POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-08-15 - brak miejscowości

Pracownik ochrony- oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - 2100 - 2100 PLN

Zakres obowiązków: Wykształcenie podstawowe; doświadczenie: brak wymagań; zakres obowiązków: ochrona mienia na obiektach, piesze patrole, kierowanie ruchem osobowym i kołowym; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice ; niekaralność -warunek konieczny; Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne-
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "TOMBOR" CELINA TOMAN, JERZY TOMAN SPÓŁKA JAWNA - 2018-11-15 - brak miejscowości

Pracownik ochrony - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - 1900 - PLN miesięczny

Pracownicy ochrony mienia i osób
Zakres obowiązków: Wykształcenie brak wymagań; doświadczenie zawodowe mile widziane; ochrona zamkniętego obiektu; w tygodniu praca od 17.00, święta i weekendy całodobowo; miejsce pracy Gliwice; Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG OCHRONY MIENIA RIM ROMAN MONETA I WSPÓLNICY - SPÓŁKA JAWNA - ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ - 2016-06-23 - Śląskie