Oferta pracy Pracownik ochrony- oferta dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności - Oferty pracy

Strona główna / Pracownik ochrony- oferta dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności

Praca - Oferta pracy Pracownik ochrony- oferta dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Pracownik ochrony- oferta dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 3 Oferty pracy Pracownik ochrony- oferta dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności.

Pracownik ochrony - oferta dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności - 2250 - 2250 PLN

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie zawodowe; niekaralność; ; zdolność koncentracji; ochrona zakładu przemysłowego; miejsce pracy: Gliwice, Strefa EkonomicznaWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- inne zawody: Pozostali
"POZIOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-01-25 - brak miejscowości

Pracownik ochrony - oferta dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności - 1850 - 1850 PLN miesięczny

Pracownicy ochrony mienia i osób
Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe; mile widziane doświadczenie; niekaralność; pilnowanie budowy przemieszcvzającej się; własny samochód; praca od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 do 7.00, sobota w godz. 15-7, niedziela
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "HETMAN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-18 - Śląskie

Pracownik ochrony- oferta dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności - 1850 - 1850 PLN miesięczny

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie zawodowe; niekaralność; mile widziana licencja; zdolność koncentracji; praca na portierni; miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna Wymagania: - wykształcenie:
2016-02-11 - Śląskie