Oferta pracy Pracownik ochrony fizycznej - oferta pracy dla odoby bezrobotnej z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (nr 3690) - Oferty pracy

Strona główna / Pracownik ochrony fizycznej - oferta pracy dla odoby bezrobotnej z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (nr 3690)

Praca - Oferta pracy Pracownik ochrony fizycznej - oferta pracy dla odoby bezrobotnej z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (nr 3690) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Pracownik ochrony fizycznej - oferta pracy dla odoby bezrobotnej z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (nr 3690), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Pracownik ochrony fizycznej - oferta pracy dla odoby bezrobotnej z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (nr 3690).

Pracownik ochrony fizycznej - oferta pracy dla odoby bezrobotnej z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (nr 3690) - 2100 - PLN

Zakres obowiązków: ochrona powierzonego mieniaWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane- pozostałe: orzeczenie o stopniu niepełnosprawnościSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: inowroclaw@joker-security.pl-
AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA I OCHRONY "JOKER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2018-11-29 - brak miejscowości