Oferta pracy prace interwencyjne - pracownik produkcji (uzup. umowy nr 3/RPO WSL/2018) - Oferty pracy

Strona główna / prace interwencyjne - pracownik produkcji (uzup. umowy nr 3/RPO WSL/2018)

Praca - Oferta pracy prace interwencyjne - pracownik produkcji (uzup. umowy nr 3/RPO WSL/2018) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy prace interwencyjne - pracownik produkcji (uzup. umowy nr 3/RPO WSL/2018), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy prace interwencyjne - pracownik produkcji (uzup. umowy nr 3/RPO WSL/2018).

prace interwencyjne - pracownik produkcji (uzup. umowy nr 3/RPO WSL/2018) - 2100 - 2100 PLN

Zakres obowiązków: cięcie profili na piłach, gratowanie profili, polerowanie, szczotkowanie i szlifowanie profili, montaż okien, drzwi, fasadWymagania:- wykształcenie: gimnazjalne - konieczne; podstawowe - konieczne; zasadnicze zawodowe - dodatkoweSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd
PUP - 2018-12-04 - brak miejscowości