Oferta pracy PP/ Kierowca wózka widłowego (doposażenie stanowiska pracy) - Oferty pracy

Strona główna / PP/ Kierowca wózka widłowego (doposażenie stanowiska pracy)

Praca - Oferta pracy PP/ Kierowca wózka widłowego (doposażenie stanowiska pracy) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy PP/ Kierowca wózka widłowego (doposażenie stanowiska pracy), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy PP/ Kierowca wózka widłowego (doposażenie stanowiska pracy).

PP/ Kierowca wózka widłowego (doposażenie stanowiska pracy) - 2250 - PLN

Zakres obowiązków: zgodny z wnioskiemWymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- uprawnienia: kierowca wózków jezdniowych w wymianą butli gazowych - konieczne- pozostałe: Oferta subsydiowana przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Wałbrzychu.Sposób aplikowania:- kontakt
PUP - 2019-06-19 - brak miejscowości