Oferta pracy Pozostali pracownicy wykonujący prace proste - Oferty pracy

Strona główna / Pozostali pracownicy wykonujący prace proste

Praca - Oferta pracy Pozostali pracownicy wykonujący prace proste - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Pozostali pracownicy wykonujący prace proste, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 3 Oferty pracy Pozostali pracownicy wykonujący prace proste.

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste - 14.7 - PLN

Zakres obowiązków: składanie oraz montaż okienWymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- języki obce: ukraiński - w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - konieczneSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w BytowieWojska Polskiego
PUP - 2019-08-29 - brak miejscowości

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE - 14.7 - PLN

Zakres obowiązków: Mycie komór po procesie pasteryzacji, sprzątanie, zamiatanie, pożądana obsługa myjki ciśnieniowej - mycie myjką ciśnieniową ścian, sufitu, podłogi, praca zgodnie z przepisami BHP.Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - pożądane- inne zawody: Pozostali
DREMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-04-06 - brak miejscowości

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste - 2250 - PLN

Zakres obowiązków: Wykładanie towaru na półki, układanie towaru w lodówkach i zamrażarkach,obsługa wózków paletowych, transportowanie towarów po terenie sklepu i magazynu, utrzymywanie sklepu w czystości, kontrola etykiet cenowych oraz daty ważności produktów. Przestrzeganie zasad etyki,
PUP - 2019-03-12 - brak miejscowości