Oferta pracy Pomocniczy robotnik budowlany (OFERTA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - Oferty pracy

Strona główna / Pomocniczy robotnik budowlany (OFERTA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA)

Praca - Oferta pracy Pomocniczy robotnik budowlany (OFERTA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Pomocniczy robotnik budowlany (OFERTA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Pomocniczy robotnik budowlany (OFERTA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA).

Pomocniczy robotnik budowlany (OFERTA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - 2100 - PLN

Zakres obowiązków: przygotowanie materiału i sprzętu do prac budowlanych, pomoc w pracach wykończeniowychWymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- pozostałe: Oferta skierowana wyłącznie dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w BytomiuSposób aplikowania:-
PUP - 2018-10-12 - brak miejscowości