Oferta pracy Pomocniczy robotnik budowlany ( do pracy przy elewacjach) - Oferty pracy

Strona główna / Pomocniczy robotnik budowlany ( do pracy przy elewacjach)

Praca - Oferta pracy Pomocniczy robotnik budowlany ( do pracy przy elewacjach) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Pomocniczy robotnik budowlany ( do pracy przy elewacjach), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Pomocniczy robotnik budowlany ( do pracy przy elewacjach).

Pomocniczy robotnik budowlany ( do pracy przy elewacjach) - 3600 - PLN

Zakres obowiązków: wyksz. zawodowe,chęci do pracyWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- umiejętności: chęć do pracy - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny: 502-462-447lub w godz. 07:00-11:00 62/733-89-70- języki
LESZEK SZYPUŁA PPUH DACHPOL LSZ USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE OGÓLNOBUDOWLANE - 2019-01-16 - brak miejscowości