Oferta pracy Nauczyciel podstaw prawa cywilnego i prawa pracy - Oferty pracy

Strona główna / Nauczyciel podstaw prawa cywilnego i prawa pracy

Praca - Oferta pracy Nauczyciel podstaw prawa cywilnego i prawa pracy - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Nauczyciel podstaw prawa cywilnego i prawa pracy, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Nauczyciel podstaw prawa cywilnego i prawa pracy.

Nauczyciel podstaw prawa cywilnego i prawa pracy - 887.5 - PLN

Zakres obowiązków: Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie podstaw prawa cywilnego i prawa pracy.Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - konieczne- uprawnienia: kwalifikacje surdopedagogiczne - konieczne- umiejętności: znajomość języka migowego  -
PUP - 2019-09-05 - brak miejscowości