Oferta pracy Młodszy wartownik - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - Oferty pracy

Strona główna / Młodszy wartownik - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Praca - Oferta pracy Młodszy wartownik - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Młodszy wartownik - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Młodszy wartownik - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Młodszy wartownik - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - 2300 - 2300 PLN

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; niekaralność; ochrona obiektu; dwie zmiany po 12 godz. + weekendy; do wyboru miejsca pracy:1. Dzierżno (ośrodek wypoczynkowy);2. Róg ul. Kownackiej i ul. Zygmuntowskiej w GliwicachWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczneSposób
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "JAREXS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-07-04 - brak miejscowości