Oferta pracy Mechanik pojazdów samochodowych Giełda Pracy 17.07.2019 godzina 10:00 - Oferty pracy

Strona główna / Mechanik pojazdów samochodowych Giełda Pracy 17.07.2019 godzina 10:00

Praca - Oferta pracy Mechanik pojazdów samochodowych Giełda Pracy 17.07.2019 godzina 10:00 - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Mechanik pojazdów samochodowych Giełda Pracy 17.07.2019 godzina 10:00, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Mechanik pojazdów samochodowych Giełda Pracy 17.07.2019 godzina 10:00.

Mechanik pojazdów samochodowych Giełda Pracy 17.07.2019 godzina 10:00 - 2250 - PLN

Zakres obowiązków: Przegląd i naprawa pojazdów samochodowychWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne - konieczneSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w LublinieMełgiewska 11cLublin 20209- wymagane dokumenty: skierowanie do pracy-
PUP - 2019-06-30 - brak miejscowości