Oferta pracy Księgowa/Księgowy (umowa o pracę na zastępstwo) (nr ref. 56/DOM2/18) - Oferty pracy

Strona główna / Księgowa/Księgowy (umowa o pracę na zastępstwo) (nr ref. 56/DOM2/18)

Praca - Oferta pracy Księgowa/Księgowy (umowa o pracę na zastępstwo) (nr ref. 56/DOM2/18) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Księgowa/Księgowy (umowa o pracę na zastępstwo) (nr ref. 56/DOM2/18), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Księgowa/Księgowy (umowa o pracę na zastępstwo) (nr ref. 56/DOM2/18).

Księgowa/Księgowy (umowa o pracę na zastępstwo) (nr ref. 56/DOM2/18) - 4000 - PLN

Zakres obowiązków: jwWymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane- inne zawody: Księgowy, staż: 2 lat - konieczne- pozostałe: Wymagania niezbędne: obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa
ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - 2018-11-30 - brak miejscowości