Oferta pracy Inspektor specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy - Oferty pracy

Strona główna / Inspektor specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Praca - Oferta pracy Inspektor specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji

W serwisie znajdziesz ofert pracy Inspektor specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Inspektor specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy.

Inspektor specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy - 231.25 - PLN miesięczny

Specjaliści do spraw higieny, bezpieczeństwa pracy i środowiska
Zakres obowiązków: Szczegółowe informacje na stronie internetowej: http://www.starogard-gd.sr.gov.pl/2016/05/11/konkurs-a-1100-716/ Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
SĄD REJONOWY W STAROGARDZIE GDAŃSKIM - 2016-05-15 - Pomorskie