Oferta pracy Doposażenie stanowiska pracy -monter wod-kan (Uzup. 4/RM/50/2014 ) - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / Doposażenie stanowiska pracy -monter wod-kan (Uzup. 4/RM/50/2014 )

Wszystko w jednym miejscu

Proste aplikowanie

Najważniejsze informacje

Praca - Oferta pracy Doposażenie stanowiska pracy -monter wod-kan (Uzup. 4/RM/50/2014 ) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji
0 Zaproszeń na rozmowę
0 Nowych pracodawców

Oferty

W serwisie znajdziesz ofert pracy Doposażenie stanowiska pracy -monter wod-kan (Uzup. 4/RM/50/2014 ), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 2 Oferty pracy Doposażenie stanowiska pracy -monter wod-kan (Uzup. 4/RM/50/2014 ).

Doposażenie stanowiska pracy -monter wod-kan (Uzup. 4/RM/50/2014 ) - 1850 - 1850 PLN miesięczny

Hydraulicy i monterzy instalacji sanitarnych
Zakres obowiązków: prace instalacyjne Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - uprawnienia: doświadczenie zawodowe na stanowisku monter wod-kan, staż: 1 lat - konieczne Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: skierowanie,
2016-06-04 - Śląskie

Zakres obowiązków: prace instalacyjne Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - uprawnienia: doświadczenie zawodowe na stanowisku monter wod-kan, staż: 1 lat - konieczne Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: skierowanie
2016-03-26 - Śląskie