Oferta pracy Doposażenie stanowiska pracy - Fotograf - sprzedawca (umowa nr 2/PO WER/2019) - Oferty pracy

Najnowsze Stanowiska

Strona główna / Doposażenie stanowiska pracy - Fotograf - sprzedawca (umowa nr 2/PO WER/2019)

Wszystko w jednym miejscu

Proste aplikowanie

Najważniejsze informacje

Praca - Oferta pracy Doposażenie stanowiska pracy - Fotograf - sprzedawca (umowa nr 2/PO WER/2019) - Oferty pracy

0 Ofert pracy
0 Wysłanych aplikacji
0 Zaproszeń na rozmowę
0 Nowych pracodawców

Oferty

W serwisie znajdziesz ofert pracy Doposażenie stanowiska pracy - Fotograf - sprzedawca (umowa nr 2/PO WER/2019), Które są dostępne w tym momencie w Polsce. Możesz zobaczyć 1 Oferty pracy Doposażenie stanowiska pracy - Fotograf - sprzedawca (umowa nr 2/PO WER/2019).

Doposażenie stanowiska pracy - Fotograf - sprzedawca (umowa nr 2/PO WER/2019) - 2250 - 2250 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta i wykonywanie fotografiiWymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- umiejętności: obsługa komputera - konieczneSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w ChorzowieOpolska 19Chorzów 41-500- wymagane
PUP - 2019-04-30 - brak miejscowości